Miért Minősített Nyelviskolában taníts?

A NYESZE által "Minősített és Ajánlott Nyelviskolákban" rendszeres külső szakmai felügyelet ellenőrzésével biztosított:

- a magas színvonalú oktatás, hatékony módszerek,
- képzett tanárok,
- helytálló és pontos információ adás a tanfolyamokról,
- kulturált körülmények,
- korszerű technikai felszereltség.

A nyelviskolát működtető gazdálkodó szervezet cégbíróságon bejegyzett kft., bt., egyéb gazdasági társaság vagy egyéni vállalkozó ill. törvényesen működő társadalmi szervezet, tehát van neve, telephelye, vezetője, ha szükséges, hatósági engedélye.

Cégszerű adminisztratív tevékenységet folytat, a hallgatók felé számlaadási kötelezettségét betartja.

Az iskola telephelyén ellátják az alábbi funkciókat: cégvezetés, adminisztráció, ügyfélszolgálat, tanulmányi vezetés (nyelvenként), könyvtárszolgálat a tanárok részére, találkozási - felkészülési lehetőség a tanárok részére. Az iskola biztosítja az oktatáshoz a kulturált, felszerelt tantermeket, (amely lehet saját tulajdon, bérlemény, kihelyezett tanfolyamok esetében vállalati helyiség).

Az iskola nyelvtanárait alkalmazottként, megbízással, egyéni vállalkozóként, alvállalkozóként vagy más módon szerződéses jogviszonyban foglalkoztatja.

Az oktatási vezető felügyeli a tanárok szakmai tevékenységét, (tanfolyam tartalma, tananyag, értékelés), valamint a tanárok továbbképzését.

Az iskola etikus PR és reklám tevékenységet folytat, és betartja versenytisztesség szabályait.