rendezvény fővédnökeként idén is örömmel nyújottunk tájékoztatást nyelvtanulóknak, nyelvtanároknak, nyelviskola vezetőknek kiállítási standunkon.

Köszönjük a sok-sok érdeklődőnek, hogy eljöttek hozzánk!

A nyereményjátékban a nyelvtanár kollégák ingyenes részvételt nyerhettek a 2018. évi NYESZE Nyelvtanári Konferenciára vagy a 2017-2018. tanév valamely NYESZE Akadémia képzésére!

NYERTESEK: Deák Csilla, Kelényi Judit, Lakó Eszter, Malatinszky Ágnes.

A nyelvtanulók között  5.000.-Ft értékű LIBRA könyvutalványt sorsoltunk ki.

NYERTESEK: Fakli Szimonetta, Kajtor Katalin, Krekács Krisztina.

*              *             *            *              *                *                 *               *            *                *

2017.09.09-én, szombaton 16:00 órakor az A teremben

Pulai Ildikó felnőttképzési szakértő, tanulmányi vezető

Csapatban jobb! címmel a nyelviskolai oktatás előnyeiről beszélt az érdeklődőknek!

Miért fizetnél nyelviskolai nyelvórákért, ha online ingyen is tanulhatsz? Talán épp azért, hogy releváns, megbízható tudás birtokába juthass, tapasztalt, képzett oktatóktól, akiket a nyelviskola már letesztelt. Vagy azért, mert a társak kellő motivációt adnak, hogy ne lustulj el! De lehet, hogy azért, mert az önálló nyelvtanulás nem olyan egyszerű, mint ahogyan hangzik :-)

Aki eljött az előadásra, annak megmutattuk a csapatban tanulás előnyeit, és kezébe adtunk néhány hasznos ötletet, praktikát, amely segítségével hatékonyabbá teheti a nyelvtanulását!

*              *             *            *              *                *                 *               *            *                *

Az idei Nyelvparádén a látogatók extra kedvezményekhez ill. lehetőségekhez juthattak prémium vouchert, ún. NYELVPARÁDÉ JOKERT VÁSÁROLVA, amelyet az akcióban részt vevő kiállítók standjánál vásárolhattak le, válthattak be.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete a Jokert vásárló nyelvtanároknak egyszeri 2.000.-Ft kedvezményt ad valamely NYESZE Akadémia tréning részvételi díjából.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete a Jokert vásárló nyelvtanulóknak a NYESZE tagiskoláinknál egyszeri alkalommal felhasználható 10%os tanfolyamdíj kedvezményt ad.

A részletekről  e-mailben tudunk felvilágosítást adni.