Fővédnök: Nyelviskolák Szakmai Egyesülete

Időpont: 2018. szeptember 7-8. 10:00-18:00 óra

Helyszín: Budapest, Millenáris B csarnok (1024 Bp. Kisrókus utca 16-20.)

rendezvény fővédnökeként idén is örömmel nyújtunk tájékoztatást nyelvtanulóknak, nyelvtanároknak, nyelviskola vezetőknek kiállítási standunkon.

Készülünk nyereményjátékkal, zsákbamacskával, nyelvi vetélkedővel és bemutatóórával! Várunk mindenkit szeretettel.

2018.09.07., péntek 14:00 óra színpad:

Kahootra fel! Tippelj és nyerj!

Szórakoztató kvízkérdésekkel, izgalmas idegen nyelvi feladványokkal várunk. Gyere és játssz velünk az okostelefonodon! A fődíj egy monoceros.

2018.09.08., szombat 10:00 óra konferenciaterem:

Szórakoztató nyelvóra anyanyelvünk használata nélkül!

Kalandvágyó nyelvtanuló vagy? Próbáld ki milyen idegen nyelven tanulni egyetlen magyar szó elhangzása nélkül. Bármilyen nyelven, akár teljesen kezdő szinten is elkezdhetsz tanulni anyanyelvi magyarázat nélkül. Kipróbálhatod szerbül, de a módszer más nyelven is működik!

Kalandvágyó nyelvtanár vagy? Adunk néhány módszertani ötletet hogyan oktathatsz kezdőket kizárólag a célnyelv használatával.

Az előadó, Vanja Smoje Glavaski  20 éves gyakorlattal rendelkező angoltanár, CELTA tanár tréner az International House Budapest Nyelviskolában.