Nyelvtanulás: rövidesen indulhatnak a támogatott képzések

A nehéz kezdetet követően, végre felgyorsulni látszanak az események a mintegy százezer ember számára lényegében ingyenes nyelvtanulási lehetőséget biztosító, „Tudásod a jövőd” nevet viselő TÁMOP projektet illetően.

Egyre több nyelvi képzővel kötött, illetve készül szerződést kötni a Projektiroda így várhatóan rövidesen elindulhatnak a képzések. A nyelvtanulás iránt érdeklődők körében tapasztalt érthetően felfokozott várakozásra való tekintettel, Salusinszky András, a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének elnöke fontosnak tartja, hogy a következőkről tájékoztassa az érintetteket:

Az Egyesület azon tagjai, amelyek részt kívánnak venni a projektben, megtették jelentkezésüket a Projektiroda felé. 5 tagiskolánk már szerződést kötött, a többiek szerződéskötésre várnak.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete ezúton szeretné megköszönni annak a nagyszámú nyelvtanulónak a türelmét, akik az Egyesületnél illetve a tagiskoláinál közvetlenül érdeklődtek - érdeklődnek afelől, hogy mikor lehet ezen iskolák támogatott képzéseire jelentkezni. A "Minősített és Ajánlott Nyelviskolák" a várakozással töltött időt alapos felkészüléssel töltik, hogy a már jól megszokott, magas szakmai színvonalú képzésekkel tudják kiszolgálni a tanulni vágyókat.

Reményeink szerint január végéig meghirdetésre kerülhet iskoláink tanfolyamainak az első üteme, és ezt elősegítendő, a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete és annak tagiskolái maximális megértéssel, támogatással és együttműködéssel igyekszenek a Projektiroda munkáját segíteni.

Várjuk Önöket hamarosan a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének tagiskoláiban, a „Tudásod a jövőd” projekt tanfolyamain!