Shetland U.K. Nyelviskola

A Shetland U.K. Nyelviskola több mint két évtizede van jelen a nyelviskolai piacon: 1992-ben egyszemélyes vállalkozásként indult, majd egyre több tanárt alkalmazva lett a dél-pesti régió legnagyobb nyelvi képzője. Képzett és nagy gyakorlattal rendelkező oktatóink és a hallgatóinkkal való személyes törődés a garancia magas színvonalú oktatásra.

Foglalkozunk lakossági, egyéni és céges nyelvoktatással, vizsgafelkészítéssel, külföldi nyelvtanfolyamok szervezésével, fordítással és tolmácsolással. 1994-től a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének (NYESZE) tagja vagyunk. 2003 óta az államilag elismert és nemzetközileg is elfogadott EUROEXAM angol és német nyelvvizsgarendszer hivatalos vizsgahelye vagyunk. 2014-től engedélyezett programot tanítunk tanfolyamainkon angol, német, olasz, francia és spanyol nyelvekből. Igény szerint orosz, holland, magyar mint idegen nyelv, svéd, dán, norvég, finn nyelvet is oktatunk.