"KREATIVITÁS A NYELVTANÍTÁSBAN" -  NYELVTANÁRI KONFERENCIA

2014. ÁPRILIS 5.  Budapest

Meggyőződésünk szerint mind a tanulásban, mind a tanításban nagyon fontos a kreatív gondolkodásmód, amelynek során az előttünk álló feladatot nem rutinszerűen, korábbi ismereteinket, élményeinket felhasználva, hanem új utakat, új válaszokat keresve oldjuk meg. Erre a készségre a mai rohanó, állandóan változó világunkban, mind a nyelvtanárnak, mind a nyelvtanulóknak szüksége van.

Hogyan tudjuk ezt a készséget, gondolkodásmódot fejleszteni önmagunkban és diákjainkban, illetve hogyan tudjuk a kreativitást hatékonyan és eredményesen használni a nyelvórán? Ezekre a kérdésekre keressük a választ a 2014-es NYESZE konferencián.

Várjuk szeretettel!

PLENÁRIS ELŐADÓK: MÉRŐ LÁSZLÓ és KONTRÁNÉ HEGYBÍRÓ EDIT.

Időpont: 2014. április 5., szombat 9:30 - 17:30

Helyszín: Budapest XI. Villányi út 11-13. Általános Vállalkozási Főiskola

Főtámogató: GLOBAL ELT

Támogatók: Alois Dallmayr, Helen Doron English Hungary, Hueber, Klett Kiadó, Libra Books, Macmillan English, MM Publications, Oxford University Press.

Kiállítók: AFS Magyarország, Akadémiai Kiadó, City&Guilds, Click4Skills, Euroexam,  IATEFL Hungary, Nemzedékek Tudása Tankönyvkiadó, Szabó Nyelviskola, Usborne Books at Home and Schools.

Előadók: Douglas Allan, Biercsák Luca, Buzásné Mokos Boglárka, Linda MariaCampion Windsor, Csíky Anna, Csősz Ildikó, Sabine Dinsel, Scott Donald,JacquelineHarvey, Horváth Zsófia, Kiss Ildikó, Mészáros Aranka, Kopasz Éva, Kiss Edó, Kürti G. Krisztina, Lázár Ildikó, Nina Leeke, Lukács András, Mészáros Aranka, Mészáros Szilvia, Pelcz Katalin, Prievara Tibor, Rézműves Zoltán, Andrew Rouse, Paul Rusch,Sámson Réka, Jasmina Sazdovska, Sipos Piroska, Szabó Péter, Mark Tansey, Tartsay Nóra, Tóthné Bakonyi Nikolett, Tölgyesi Zsuzsa, Stanley Ward.

Előadás-workshop címek

A rendezvény során a résztvevők megismerhetik a 2014-es nemzetközi IATEFL konferencia eseményeit, előadóit is.

Részvételi díj:

2014. március 5-ig történő jelentkezéskor

- NYESZE tagiskoláknak 5 főig 7.500.-Ft/fő; 6 főtől 6.500.-Ft/fő

- nem NYESZE tagiskoláknak 5 főig 8.500.-Ft/fő; 6 főtől 7.500.-Ft/fő;

2014. március 31-ig történő jelentkezéskor

- NYESZE tagiskoláknak 5 főig 8.500.-Ft/fő; 6 főtől 7.500.-Ft/fő

- nem NYESZE tagiskoláknak 5 főig 9.500.-Ft/fő; 6 főtől 8.500.-Ft/fő.

Jelentkezési lap

Beharangozó