Rólunk

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete (NYESZE) többéves előkészítő munka után a British Council és az USIS támogatásával 1992-ben alakult meg Nyelviskolák Kamarája néven. A korszerű, magas színvonalú, minőségi nyelvoktatásért tenni akaró nyelviskolák és oktatási szakemberek hozták létre.

Szakmai szervezetünk 30 éve aktívan támogatja a magyarországi nyelvoktatás ügyét.

Egyesületünk a szakma valamennyi résztvevőjét segíti;

·         a nyelvtanulót szakszerű tájékoztatással, fogyasztóvédelmi érdekképviselettel,

·         a nyelvtanárokat továbbképzésekkel, módszertani konferenciákkal, pályázatokkal,

·         a nyelviskolákat minőségbiztosítási rendszer működésével, szakmai és jogi tanácsadással,

·         a nyelvoktatásban érintett intézményeket, szervezeteket közös partneri együttműködéssel.