MMM DÍJ PÁLYÁZAT 2013.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete örömmel vette, hogy a MATHEIDESZ MÁRIA MINŐSÉGI DÍJ pályázatra ebben az évben a korábbiaknál több - 31 tanári és 26 diák - pályázati anyag érkezett. Az ország egész területéről érkezett pályázatok között igen nagy számban voltak olyanok, amelyek az MMM Díj fő célkitűzésének megfelelően valamilyen újszerű, innovatív és eredményes idegennyelv tanítási / tanulási módszert mutattak be.

Az eredményhirdetésre és díjátadásra 2013. április 27-én a NYESZE Nyelvtanári Konferencián került sor.

A Tanár kategóriában  Arany László (Ózd – Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) „Nyelvtanítás nyelvkönyvek nélkül” c. pályázata nyerte el a díjat és a vele járó 200.000.- Ft-ot.

A Tanuló kategóriában a fődíjat, és a vele járó 70.000.- Ft-otSzumutku Fanni (Kisvárda – Bessenyei György Gimnázium) nyerte el; pályázatának címe: „A végtelenbe és tovább”.

Különdíjat a következő diák pályázók nyertek:

Hamp Ármin, a budapesti Radnóti Miklós Gimnázium tanulója, pályázatának címe: „Tárlatvezetés a Centropa kiállításán”;

Jenei Dorottya, a kisvárdai Bessenyei György Gimnázium tanulója, pályázatának címe: „Motivation Is in  the Air”;

Kiss Dóra, az ózdi Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola tanulója, pályázatának címe: „J.K. Rowling, az angoltanár”;

Rapcsák Ádám, a miskolci Hermann Ottó Gimnázium tanulója, pályázatának címe:” Bad Marienberg-i nemzetközi ifjúsági szeminárium”;

Rieder Alexandra, a Fejér Megyei Táncsics Mihály Gimnázium tanulója, pályázatának címe: „Snail mail, avagy levelezés postai úton”;

Szolnoki Bianka, a debreceni Vegyipari Szakközépiskola tanulója, pályázatának címe: „Edukáció a rekreációban”

Gratulálunk a győzteseknek!