INGYENES programok az ország 22 „Minősített és Ajánlott Nyelviskolájában” szeptember 6 és 14. között.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete (NYESZE) a nyelvtanulás népszerűsítése, az idegennyelv-ismeret fontosságának tudatosítása céljából, idén harmadszor hirdeti meg a NYELVTUDÁS HETE programsorozatot, amely 2013. szeptember 6-án a Nyelvparádéval, a nyelvi szolgáltatók seregszemléjével kezdődik, és 2013. szeptember 14-én, szombaton a Nyelvtudás Napja elnevezésű rendezvénnyel ér véget.

Többnyelvű állásinterjú bemutatók, akciós nyelvkönyv vásár, próba nyelvvizsga, szintfelmérések, zumba bemutató több nyelven, angol játszóház és mesedélután, filmklub, főzőtanfolyam, országismereti előadás és még számtalan ingyenes, izgalmas program várja a nyelvek iránt érdeklődőket szeptember 14-én, szombaton a NYESZE iskolákban.

Várunk mindenkit szeretettel programjainkon!

A résztvevők között a Studio Italia Olasz Utazási Iroda felajánlása, egy 1 hétre szóló észak-olaszországi tengerparti apartman kerül kisorsolásra.

További részletek itt.